"stoltsera" çekimle - İsveççe çekimi

Conjugation of have (Export PDF)

isvecce"stoltsera" çekimi

Infinitiv
isvecce
  • stoltsera
Preteritum
isvecce
  • stoltserade
Perfekt
isvecce
  • har stoltserat

Indikativ

Presens

jag
stoltserar
du
stoltserar
han/hon/den/det
stoltserar
vi
stoltserar
ni
stoltserar
de
stoltserar

Preteritum

jag
stoltserade
du
stoltserade
han/hon/den/det
stoltserade
vi
stoltserade
ni
stoltserade
de
stoltserade

Perfekt

jag
har stoltserat
du
har stoltserat
han/hon/den/det
har stoltserat
vi
har stoltserat
ni
har stoltserat
de
har stoltserat

Pluskvamperfekt

jag
hade stoltserat
du
hade stoltserat
han/hon/den/det
hade stoltserat
vi
hade stoltserat
ni
hade stoltserat
de
hade stoltserat

Futurum

jag
ska stoltsera; kommer (att) stoltsera
du
ska stoltsera; kommer (att) stoltsera
han/hon/den/det
ska stoltsera; kommer (att) stoltsera
vi
ska stoltsera; kommer (att) stoltsera
ni
ska stoltsera; kommer (att) stoltsera
de
ska stoltsera; kommer (att) stoltsera

İsveççe için en sık kullanılan fiilleri keşfedin.