"komma" çekimle - İsveççe çekimi

Conjugation of have (Export PDF)

isvecce"komma" çekimi

Infinitiv
isvecce
  • komma
Preteritum
isvecce
  • kom
Perfekt
isvecce
  • har kommit

Indikativ

Presens

jag
kommer
du
kommer
han/hon/den/det
kommer
vi
kommer
ni
kommer
de
kommer

Preteritum

jag
kom
du
kom
han/hon/den/det
kom
vi
kom
ni
kom
de
kom

Perfekt

jag
har kommit
du
har kommit
han/hon/den/det
har kommit
vi
har kommit
ni
har kommit
de
har kommit

Pluskvamperfekt

jag
hade kommit
du
hade kommit
han/hon/den/det
hade kommit
vi
hade kommit
ni
hade kommit
de
hade kommit

Futurum

jag
ska komma; kommer (att) komma
du
ska komma; kommer (att) komma
han/hon/den/det
ska komma; kommer (att) komma
vi
ska komma; kommer (att) komma
ni
ska komma; kommer (att) komma
de
ska komma; kommer (att) komma

İsveççe için en sık kullanılan fiilleri keşfedin.