"avgöra" çekimle - İsveççe çekimi

Conjugation of have (Export PDF)

isvecce"avgöra" çekimi

Infinitiv
isvecce
  • avgöra
Preteritum
isvecce
  • avgjorde
Perfekt
isvecce
  • har avgjort

Indikativ

Presens

jag
avgör
du
avgör
han/hon/den/det
avgör
vi
avgör
ni
avgör
de
avgör

Preteritum

jag
avgjorde
du
avgjorde
han/hon/den/det
avgjorde
vi
avgjorde
ni
avgjorde
de
avgjorde

Perfekt

jag
har avgjort
du
har avgjort
han/hon/den/det
har avgjort
vi
har avgjort
ni
har avgjort
de
har avgjort

Pluskvamperfekt

jag
hade avgjort
du
hade avgjort
han/hon/den/det
hade avgjort
vi
hade avgjort
ni
hade avgjort
de
hade avgjort

Futurum

jag
ska avgöra; kommer (att) avgöra
du
ska avgöra; kommer (att) avgöra
han/hon/den/det
ska avgöra; kommer (att) avgöra
vi
ska avgöra; kommer (att) avgöra
ni
ska avgöra; kommer (att) avgöra
de
ska avgöra; kommer (att) avgöra

İsveççe için en sık kullanılan fiilleri keşfedin.